KONST / Litografier / Färglitografi 10028444
*
nr 1002 8444
Färglitografi
Gunnar Larsson, 8/250, motivet: 37 x 49, Landskap
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 december 2015
kl 18:54:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/12 22:07:15
1
100 kr
14/12 15:42:59
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik gunnar larsson landskap landskapsmotiv landskapsmåleri litografi litografier litografiskt blad
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
*
Färglitografi
nr 1002 8444
Färglitografi
Gunnar Larsson, 8/250, motivet: 37 x 49, Landskap
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 150 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 december 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 9/12 22:07:15 | 1 | 100 kr |
| 14/12 15:42:59 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik gunnar larsson landskap landskapsmotiv landskapsmåleri litografi litografier litografiskt blad
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39 -
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51



